Bayi Girişi

Hakkımızda


1985 yılında mağazacılık faaliyetleriyle Diyarbakır’da ticaret hayatına giriş yapan kuruluşumuz, yıllar boyu süren başarılı faaliyetlerine bir yenisi daha ekledi. Bölgemizin en güzel, en leziz, en kaliteli suyunu sizlerle buluşturduk.

Kaynağından aldığımız en doğal suyu, Kocapınar markasıyla kendi fabrikamızda hijyenik ortamda el değmeden şişeleyerek halkımızda sunmaktayız.

Bugün damacana 19 lt, 10 lt, 5 lt, 1.5, 0.5 lt ve 0.33 lt olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerimiz, sağlığınız için vazgeçilmezler arasında yer almaktadır.


Misyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz su üretim pazarlama ve satış sektöründe müşteri ihtiyaç ve beklentilerini ön planda tutarak ,ürünlerimizi zamanında hijyenik ve kaliteli olarak üreterek memnuniyeti üst düzeyde tutmak,kalite sistem şartlarına ve yasal mevzuat şartlarına uyarak sürekli iyileştirme felsefesi ile tüm çalışanlarımızın katılımını sağlayan takım ruhu oluşturup sektörde lider olmak kocapınar markasının politikasıdır.


Vizyonumuz

Sanayinin en başta su kirliliğine neden olduğu bilinmektedir. Bu hızla sanayileşme ile içilebilir su kaynakları da hızla tükenmektedir.

Bu sebeple de insanların doğal kaynak suyuna olan ihtiyacı gün geçtikçe artmaktadır. Kocapınar Su doğal kaynak suyu ile ulaşabildiğimiz her yerde doğal kaynak suyuna olan ihtiyacı karşılayabilmektir.