Hakkımızda

Şirket Profili

1985 yılında mağazacılık faaliyetleriyle Diyarbakır’da ticaret hayatına giriş yapan kuruluşumuz, yıllar boyu süren başarılı faaliyetlerine bir yenisi daha ekledi. Bölgemizin en güzel, en leziz, en kaliteli suyunu sizlerle buluşturduk.

Kaynağından aldığımız en doğal suyu, Kocapınar markasıyla kendi fabrikamızda hijyenik ortamda el değmeden şişeleyerek halkımızda sunmaktayız. Bugün damacana 19 lt, 10 lt, 5 lt, 1.5, 0.5 lt ve 0.33 lt olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerimiz, sağlığınız için vazgeçilmezler arasında yer almaktadır.

Tanıtım Filmimiz

Misyonumuz & Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz su üretim pazarlama ve satış sektöründe müşteri ihtiyaç ve beklentilerini ön planda tutarak ,ürünlerimizi zamanında hijyenik ve kaliteli olarak üreterek memnuniyeti üst düzeyde tutmak,kalite sistem şartlarına ve yasal mevzuat şartlarına uyarak sürekli iyileştirme felsefesi ile tüm çalışanlarımızın katılımını sağlayan takım ruhu oluşturup sektörde lider olmak kocapınar markasının politikasıdır.

Misyonumuz

Sanayinin en başta su kirliliğine neden olduğu bilinmektedir. Bu hızla sanayileşme ile içilebilir su kaynakları da hızla tükenmektedir.
Bu sebeple de insanların doğal kaynak suyuna olan ihtiyacı gün geçtikçe artmaktadır. Kocapınar Su doğal kaynak suyu ile ulaşabildiğimiz her yerde doğal kaynak suyuna olan ihtiyacı karşılayabilmektir.

Vizyonumuz

Kocapınar Su

Dolum Tesisi Kuruluş Aşamaları

Beldenin element yapısının Bazalt Taş olmasını nedeniyle kaynak doğal filitrasyon yapacak morfolojiye sahiptir. Yüzeyde bölgenin ısı derecesi çok yüksek olmasına rağmen kaynak çok derinden geldiği için yazın soğuk, kışın sıcaktır daha da önemlisi mineral yönünden oldukça zengindir. Bazalt yapının geçirimli bir kütle olmasından dolayı Karacadağ bölgenin su deposudur
Ürünlerimiz
Kocapınar Su

İletişim


  I agree that my submitted data is being collected and stored.

  Adres

  Yolboyu Pirinçlik Jandarma Karakolu Arkası 23.km / DİYARBAKIR

  Telefon

  Tel : 0 (412) 323 30 95 - 96Fax : 0 (412) 323 30 97

  Kocapınar Su © 2024. All rights reserved.

  Sosyal Medya

  Kocapınar Su © 2024. All rights reserved.

  Sosyal Medya