Shortcodes

Video

Gallery

Progress Bars

Graphic Design 85%
HTML5 & CSS3 50%
Web Design 45%
Wordpress 70%

Skills

0%
of lead and asbestos
0%
of chlorine, chloramines
0%
other harmful contaminants

Price Table

Free

Free In-Home Water Testing

Take the first step toward better-tasting water with a free certified water quality analysis from WellSpring, and get all the information you need for customized water treatment solutions.
More Info
from$99

Water Softening and Filtration

Hard water can be hard in your home, and you. Soften your water with sophisticated technology designed to reduce water contaminants, soap scum, limescale buildup, and dry, itchy skin.
More Info
from$29

Water Coolers and Water Delivery

Enjoy the convenience of fresh, filtered, on-demand hot, cold, and room-temperature water in your home with our line of bottled water coolers and bottle-free water coolers.
More Info

Testimonials

Sanayinin en başta su kirliliğine neden olduğu bilinmektedir. Bu hızla sanayileşme ile içilebilir su kaynakları da hızla tükenmektedir.
Bu sebeple de insanların doğal kaynak suyuna olan ihtiyacı gün geçtikçe artmaktadır. Kocapınar Su doğal kaynak suyu ile ulaşabildiğimiz her yerde doğal kaynak suyuna olan ihtiyacı karşılayabilmektir.

Vizyonumuz

Faaliyet gösterdiğimiz su üretim pazarlama ve satış sektöründe müşteri ihtiyaç ve beklentilerini ön planda tutarak ,ürünlerimizi zamanında hijyenik ve kaliteli olarak üreterek memnuniyeti üst düzeyde tutmak,kalite sistem şartlarına ve yasal mevzuat şartlarına uyarak sürekli iyileştirme felsefesi ile tüm çalışanlarımızın katılımını sağlayan takım ruhu oluşturup sektörde lider olmak kocapınar markasının politikasıdır.

Misyonumuz

Intro

Order the best water filters

24/7

Get 20% discount for firstorder
Order now

Map

Adres

Yolboyu Pirinçlik Jandarma Karakolu Arkası 23.km / DİYARBAKIR

Telefon

Tel : 0 (412) 323 30 95 - 96Fax : 0 (412) 323 30 97

Kocapınar Su © 2024. All rights reserved.

Sosyal Medya

Kocapınar Su © 2024. All rights reserved.

Sosyal Medya